Go down
Marsas_Veos
Admin
Posts : 61
Join date : 2018-02-22
View user profilehttp://krg-lt.forumotion.com

Policijos Taisyklės Empty Policijos Taisyklės

on Fri Feb 23, 2018 3:04 pm
Bendros teisėsaugos taisyklės:

Like a Star @ heaven Teisėsaugininkas nesvarbu ar jis su apranga ar be jos išlieka teisėsaugininku, tad už serverio pažeidimus atliekamus be aprangos jis privalo būti nubaustas direktoriaus.

Like a Star @ heaven Darbuotojas,šaudantis mieste civilius privalo būti IŠMESTAS! Tiek už bereikalingą chuliganišką vairavimą, tiek už civilių negerbimą teisėsaugininkas privalo būti nubaustas direktoriaus.

Like a Star @ heaven Už kitų teisėsaugos sričių negerbimą ar neapykantos skatinimą teisėsaugininkas privalo būti baudžiamas išmetimu.

Like a Star @ heaven Teisėsaugininkams leidžiama bausti Ginklų prekeivius tiek už „Ginklo rodymą viešoje vietoje“, tiek už „Ginklo naudojimas viešoje vietoje“. Nesvarbu ar jie su nuosava apranga ar su darbine.

Like a Star @ heaven Teisėsaugininkams draudžiama bėgti nuo kitų teisėsaugininkų. Išimtis - abipusis susitarimas treniruojantis. Pažeidęs šią taisyklę teisėsaugininkas turi būti nedelsiant pašalintas iš darbo.

Like a Star @ heaven Teisėsaugininkas, prieš bausdamas žaidėją už bet kokį pažeidimą privalo turėti vaizdinius įrodymus (screen/video).

Like a Star @ heaven Šaudyti galima pro langą vairuojant darbinį transportą. Negalima šaudyti ant mašinos stogo ar kitais būdais, tik pro mašinos langą. Privaloma turėti vaizdinius įrodymus, jog sekamasis tikrai bėga nuo teisėsaugos ir turi. Nesilaikantys šių nurodymų privalo būti išmesti iš darbo.

Like a Star @ heaven Už mafijos zonoje padarytus mafijos nario nusižengimus, teisėsaugininkas negali bausti mafijos narių. Jeigu mafijos zonoje slepiasi bėglys, tuomet į zoną veržtis galima, tačiau bausti kitus mafijos narius, padedančius bendradarbiui - griežtai draudžiama. Mafijos zonoje ant bėglio galima naudoti visas įprastas komandas. Darbuotojas pažeidęs šią taisyklę baudžiamas išmetimu.

Like a Star @ heaven Už mafijos/gaujos zonoje padarytus civilių pažeidimus teisėsaugininkas bausti gali, tačiau už ginklo rodymą ir naudojimą viešoje vietoje galima dėti tik tada, kai civilis padarė nusižengimą už mafijos sienų.

Like a Star @ heaven Teisėsaugininkas civilį už chuliganišką vairavimą bausti gali ne daugiau 5 kartus (turi būti padaryti 5 pažeidimai ir kiekvienam iš jų privalu turėti įrodymus)

Like a Star @ heaven Draudžiama bausti įtarimo lygiu už įžeidimus į /sms.

Like a Star @ heaven Draudžiama šaudyti atsitūpinėjant su komanda /baik. Už tai gresia banas.

Like a Star @ heaven Armijos dienos minimumas - 20 min 20 min su apranga ir jei direktorius reikalauja baudos, iškvietimai ir t.t

Like a Star @ heaven Policijos dienos minimumas - 20min 20min ir jei direktorius reikalauja baudos, iškvietimai ir t.t
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum